Ana sayfa Ürünler

Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer

(14)
Çin Güvenilirlik Fiber Optik Sirkülatör 1310nm Yüksek Kanal İzolasyonu Fabrika

Güvenilirlik Fiber Optik Sirkülatör 1310nm Yüksek Kanal İzolasyonu

Güvenilirlik Fiber Optik Sirkülatör 1310nm Yüksek Kanal İzolasyonu Optik sirkülatör, tek fiber çift yönlü iletim fonksiyonu ile özel bir tür fiber optik bileşenidir. Bu işlev genellikle DWDM sisteminde kullan... Read More
2020-05-25 16:02:27
Çin 500mW Black Box Paketlenmiş Filtre çip Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer 1-5M Çıplak Kablo Fabrika

500mW Black Box Paketlenmiş Filtre çip Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer 1-5M Çıplak Kablo

500mW Siyah Kutu Paketlenmiş Filtre çip Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı 1-5 M Çıplak Kablo Özellikleri : • Geniş Dalgaboyu Aralığı • Düşük Ekleme Kaybı • Yüksek Kanal İzolasyonu • Yüksek stabilite ve güvenilirlik ... Read More
2020-05-25 15:58:14
Çin 100G / 200G İTÜ Standart Mux Demux Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer Cihazı Fabrika

100G / 200G İTÜ Standart Mux Demux Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer Cihazı

100G / 200G ITU Standart Mux Demux Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı Cihazı DWDM Cihazı Yoğun dalga boyu bölmeli çoğullayıcı (DWDM), ITU dalga boylarında optik ekleme ve düşme elde etmek için, ince film kaplama ... Read More
2020-05-25 11:51:39
Çin Fiber Optik Amplifikatör için 1310nm Fiber Optik İzolatör Düşük PMD Fabrika

Fiber Optik Amplifikatör için 1310nm Fiber Optik İzolatör Düşük PMD

Optik Fiber Yükseltici İçin 1310nm Fiber Optik İzolatör Düşük Pmd 1310 Sigle / Çift Kademeli İzolatör Optical isolators can block backflection and backscattering in the reverse direction at any polarization ... Read More
2020-05-25 11:49:51
Çin 100GHz 8 kanal yoğun dalga boyu bölünme Multiplexer Mux veya DeMux Fabrika

100GHz 8 kanal yoğun dalga boyu bölünme Multiplexer Mux veya DeMux

Özellikler 100 GHz ITU kanal aralığı Düşük ekleme kaybı Geniş geçiş bandı Yüksek kanal izolasyonu Yüksek stabilite ve güvenilirlik Uygulamalar Kanal ekle / bırak DWDM ağı Dalgaboyu yönlendirme Fiber optik ... Read More
2020-05-25 11:36:04
Çin Erbiyum Katkılı Fiber Optik Amplifikatör Edfa Modülü DWDM Kullanılan Fabrika

Erbiyum Katkılı Fiber Optik Amplifikatör Edfa Modülü DWDM Kullanılan

DWDM'de Kullanılan Erbium Katkılı Optik Fiber Yükseltici Edfa Modülü Özellik: Düşük gürültü Düşük STK Bozulması Mükemmel durum izleme arayüzü Yüksek kararlılık ve güvenilirlik Uygulama: Çerçeve tipi fiber optik ... Read More
2020-05-25 11:35:11
Çin SC APC konnektörlü FWDM T1310 R1490 & 1550 Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı Fabrika

SC APC konnektörlü FWDM T1310 R1490 & 1550 Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı

SC APC konnektörlü FWDM T1310 R1490 & 1550 optik filtre çelik boru ambalajı 1. Açıklama: Üç portlu WDM özellikle üç spesifik dalgaboyu bölmeli çoğullama cihazına atıfta bulunur. Fiber optik iletişim ağında, üç ... Read More
2020-05-20 11:58:44
Çin FWDM T1550 R1310 & 1490 optik filtre SC APC konnektörü ile 0.9mm G657A fiber Fabrika

FWDM T1550 R1310 & 1490 optik filtre SC APC konnektörü ile 0.9mm G657A fiber

FWDM T1550 R1310 & 1490 optik filtre SC APC konnektörü ile 0.9mm G657A fiber 1. Açıklama: Üç portlu WDM özellikle üç spesifik dalgaboyu bölmeli çoğullama cihazına atıfta bulunur. Fiber optik iletişim ağında, üç ... Read More
2017-09-06 11:38:14
Çin FWDM cwdm çoklayıcı 1310nm 1490nm 1550nm optik filtre 0.9 / 2.0 / 3.0 mm filtre Fabrika

FWDM cwdm çoklayıcı 1310nm 1490nm 1550nm optik filtre 0.9 / 2.0 / 3.0 mm filtre

FWDM 1310nm 1490nm 1550nm optik filtre 1. Açıklama: Üç portlu WDM özellikle üç spesifik dalgaboyu bölmeli çoğullama cihazına atıfta bulunur. Fiber optik iletişim ağında, üç portlu WDM kullanılarak, ses, video, ... Read More
2017-09-06 11:38:10
Çin 4CH, 8CH Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer cwdm / DWDM Modülü compents Fabrika

4CH, 8CH Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer cwdm / DWDM Modülü compents

4CH, 8CH CWDM / DWDM Modülü bileşenleri DWDM 1293 nm, CWDM 1491nm, DWDM 1291nm, CWDM 4Skip0, CWDM 1471 nm, Coupler 2 * 2 Özellikler ■ yüksek dalga boyu kararlılığı ; ■ Yüksek kanal izolasyonu; ■ Kompakt boyut; ... Read More
2016-10-26 09:58:20
Page 1 of 2|< 1 2 >|