Ana sayfa Ürünler

Fiber optik Patch kablosu

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(152)
Çin Yüksek yoğunluklu bağlantı, kullanımı kolay FT FTX + LAN için SC APC Fiber Optik Bağlantı Kablosu Fabrika

Yüksek yoğunluklu bağlantı, kullanımı kolay FT FTX + LAN için SC APC Fiber Optik Bağlantı Kablosu

Yüksek yoğun bağlantı, kullanımı kolay FTTX + LAN için SC APC Fiber Optik Yama Kablosu Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur.SC, Abone ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 17:06:56
Çin Seramik yüksük, FC - LC Fiber Optik Yama Kablosu Yüksek hassasiyetli Fabrika

Seramik yüksük, FC - LC Fiber Optik Yama Kablosu Yüksek hassasiyetli

Yüksek seramik halka hassasiyeti, FC - LC Fiber Optik Yama Kablosu Fiber Optik Yama Kablosu 1.Yüksek mukavemet, esnek 2. yüksek seramik yüksük hassasiyeti 3. Yüksek kaliteli cilalı% 100 test Fiber Optik Yama ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 17:06:30
Çin 3.0mm kablo çapı düşük ekleme kaybı, yüksek dönüş kaybı ST - FC Fiber optik Patch kablosu Fabrika

3.0mm kablo çapı düşük ekleme kaybı, yüksek dönüş kaybı ST - FC Fiber optik Patch kablosu

3.0mm kablo çapı Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı ST - FC Fiber Optik Yama Kablosu Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 17:06:02
Çin Yüksek gerilme direnci, esnek SC - ST Fiber optik Patch kablosu, ekleme kaybı ≤ 0.2dB Fabrika

Yüksek gerilme direnci, esnek SC - ST Fiber optik Patch kablosu, ekleme kaybı ≤ 0.2dB

Yüksek gerilme mukavemeti, esnek SC - ST Fiber Optik Bağlantı Kablosu, Ekleme Kaybı ≤ 0.2dB SC / PC-ST / PC-SM-DX-5m ara kablosu Ayrıntılı Ürün Açıklaması Fiber Optik Yama Kablosu 1.Yüksek mukavemet, esnek 2. y... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 17:05:30
Çin G652D Seramik yüksük Yüksek hassasiyetli, FC - SC Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

G652D Seramik yüksük Yüksek hassasiyetli, FC - SC Fiber Optik Yama Kablosu

G652D Seramik yüksük yüksek hassasiyetli, FC - SC Fiber Optik Yama Kablosu SC / PC-fc / PC-SM-SX-3m ara kablosu Ayrıntılı Ürün Açıklaması Fiber Optik Yama Kablosu 1.Yüksek mukavemet, esnek 2. yüksek seramik y... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 17:05:03
Çin 15 Kg anti-tensile yüksek yansıma kaybı ile APC MPO - FC Fiber optik Patch kablosu, güç Fabrika

15 Kg anti-tensile yüksek yansıma kaybı ile APC MPO - FC Fiber optik Patch kablosu, güç

APC MPO ile yüksek yansıma kaybı - FC Fiber Optik Bağlantı Kablosu, 15kg çekme kuvveti MTP / MPO fiber optik patch cord, simpleks veya dubleksten farklı olarak Şerit tipi çoklu fiber montajlarında kullanılır... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 17:04:35
Çin 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş Sarı renk FC APC Fiber Optik Patch Cord ile LSZH kablo Fabrika

1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş Sarı renk FC APC Fiber Optik Patch Cord ile LSZH kablo

LSZH kablolu FC APC Fiber Optik Yama Kablosu FC fiber optik patch kablolar, vidalı tip bir bağlantı olan FC fiber optik konektörlere sahiptir.FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir.Dişli namlu gövdesi ile sabitlenir... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 16:43:34
Çin FC / PC - MM - OM3 - 0.9mm Fiber optik Patch kablo optik fiber CATV Fabrika

FC / PC - MM - OM3 - 0.9mm Fiber optik Patch kablo optik fiber CATV

FC / PC - MM - OM3 - optik fiber CATV için 0.9mm Fiber Optik Yama Kablosu FC fiber optik patch kablolar, vidalı tip bir bağlantı olan FC fiber optik konektörlere sahiptir.FC, Sabit Bağlantı anlamına gelir.Dişli ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 16:43:06
Çin SC SM Fiber optik Patch kablo ≥45 dB dönüş kaybı, ≤0.3 dB ekleme kaybı Fabrika

SC SM Fiber optik Patch kablo ≥45 dB dönüş kaybı, ≤0.3 dB ekleme kaybı

SC SM Fiber Optik Bağlantı Kablosu ≥45 dB Geri dönüş kaybı, ≤0,3 dB ekleme kaybı Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik kablodur. SC, Abone Konektörü ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 16:42:38
Çin SC / PC - MM - D X-3.0mm - 1m düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

SC / PC - MM - D X-3.0mm - 1m düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı Fiber Optik Yama Kablosu

SC / PC - MM - D X- 3.0mm - 1m düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı Fiber Optik Bağlantı Kablosu Yama kablosu, sinyal yönlendirme için bir cihazı diğerine bağlamak için kullanılan bir fiber optik ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-21 16:42:13
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|