Ana sayfa Ürünler

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu

(153)
Çin OM4 pembe Dubleks 3Mtrs OFNP Fiber Optik Yama Kablosu ekleme kaybı <= 0,2dB Fabrika

OM4 pembe Dubleks 3Mtrs OFNP Fiber Optik Yama Kablosu ekleme kaybı <= 0,2dB

OM4 pembe Dubleks 3Mtrs OFNP Fiber Optik Yama Kablosu ekleme kaybı Read More
2018-08-20 11:07:13
Çin OM3 50/125 Fiber Optik Yama Kablosu, çok modlu fiber patch kablosu 5Mtrs PVC su kablosu Fabrika

OM3 50/125 Fiber Optik Yama Kablosu, çok modlu fiber patch kablosu 5Mtrs PVC su kablosu

OM3 50/125 Fiber Optik Yama Kablosu, çok modlu fiber patch kablosu 5Mtrs PVC su kablosu Uniboot konektörü çizimi: 1. Özellikler: Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı Küçük, hafif, yüksek yoğun bağlantı ... Read More
2018-08-20 11:07:13
Çin LC / UPC - LC / UPC çok modlu yama kablosu, Dubleks uniboot fiber optik jumper Fabrika

LC / UPC - LC / UPC çok modlu yama kablosu, Dubleks uniboot fiber optik jumper

LC / UPC - LC / UPC çok modlu yama kablosu, Dubleks uniboot fiber optik jumper Uniboot LC konektörünün çizimi: Teknik parametre : Parametre birim FC, SC, LC / Zırhlı fiber yama kablosu ST, MU MT-RJ, MPO E2000 ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Çin 62.5 / 125 Dubleks turuncu Fiber Optik Bağlantı Kablosu, 5Mtrs PVC kablo Fabrika

62.5 / 125 Dubleks turuncu Fiber Optik Bağlantı Kablosu, 5Mtrs PVC kablo

62.5 / 125 Dubleks turuncu Fiber Optik Bağlantı Kablosu, 5Mtrs PVC kablo ►Application: - FTTH, CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm -Fiber-optik iletişim sistemi -Fiber-optik veri iletimi -Fiber optik test ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Çin ST / PC - ST / PC OM2 Fiber Optik Yama Kablosu 50/125 Dubleks 5mtrs mor renk Fabrika

ST / PC - ST / PC OM2 Fiber Optik Yama Kablosu 50/125 Dubleks 5mtrs mor renk

ST / PC - ST / PC OM2 Fiber Optik Yama Kablosu 50/125 Dubleks 5mtrs mor renk Paramet Teknik Parametre: Parametre birim FC, SC, LC / Zırhlı fiber yama kablosu ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM AA SM AA SM AA SM PC UPC ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Çin 10Mtrs LSZH Fiber optik yama kablosu LC zırhlı / LC UPC / UPC SM 2.0mm Fabrika

10Mtrs LSZH Fiber optik yama kablosu LC zırhlı / LC UPC / UPC SM 2.0mm

Zırhlı 10Mtrs LSZH Fiber Optik Yama Kablosu LC / UPC LC / UPC SM 2.0mm Patch yama kablosu Hammadde: Fiş muhafazası: PBT, UPC / mavi, APC / yeşil, MM / bej (RoHS) İç çerçeve: PBT, beyaz (RoHS) Yüksük: Zirkonyum ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Çin St/PC-St/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH Fiber optik yama kablosu ekleme kaybı < 0.2dB = Fabrika

St/PC-St/PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH Fiber optik yama kablosu ekleme kaybı < 0.2dB =

ST / PC-ST / PC-SM-DX-3.0mm-5Mtrs-LSZH fiber optik yama kablosu, ekleme kaybı: Read More
2018-08-20 11:07:12
Çin Turuncu multimod çift yönlü Uniboot Fiber optik yama kablosu 3Mtrs Corning LSZH Fabrika

Turuncu multimod çift yönlü Uniboot Fiber optik yama kablosu 3Mtrs Corning LSZH

LC / UPC-LC / UPC multimode Dubleks uniboot fiber optik yama kablosu, 3Mtrs corning LSZH turuncu kablo ►Raw Malzeme: - Üst kapaklar: LDPE, şeffaf (RoHS) - fiş konut: PBT, UPC / mavi, APC / yeşil, MM / bej (RoHS... Read More
2018-08-20 11:07:12
Çin Kablo Corning Fiber optik yama kablosu at LC/UPC-LC/UPC OM3 50/125 çift yönlü 3Mtrs LSZH Fabrika

Kablo Corning Fiber optik yama kablosu at LC/UPC-LC/UPC OM3 50/125 çift yönlü 3Mtrs LSZH

Kablo corning fiber yama kablosu, LC / UPC LC / UPC OM3 50/125 Dubleks 3Mtrs LSZH Bırak ►Application: Ab Gigabit Ethernet Device Aktif cihaz sonlandırma ♦ Telekomünikasyon ağları ♦ Video ♦ Multimedya ♦ tesis ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Çin Mavi Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC / UPC LC / UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH Fabrika

Mavi Zırhlı Fiber Optik Yama Kablosu LC / UPC LC / UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH

Çin tedarikçisi Zırhlı fiber optik yama kablosu, LC / UPC LC / UPC SM 2.0mm 10Mtrs LSZH Özellikler: Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı Küçük, hafif, yüksek yoğun bağlantı Standart kesin plastik malzeme ... Read More
2018-08-20 11:07:12
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|