Ana sayfa Ürünler

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Fiber optik konektör

(37)
Çin LC SM/MM/OM3 çift yönlü Uniboot Fiber optik bağlayıcı Aqua, bej veya mavi renk Fabrika

LC SM/MM/OM3 çift yönlü Uniboot Fiber optik bağlayıcı Aqua, bej veya mavi renk

Düşük ekleme kaybı, LC SM / MM / OM3 dubleks uniboot fiber optik bağlantı isteğe bağlı orijinal üretim Uygulamalar: Gigabit Etherne Video Multimedya Aktif cihaz sonlandırma Tesis kurulumları Telekomünikasyon a... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin LC multimod 50/125 çift yönlü Fiber optik kablo konektörleri ekleme kaybı < 0.3dB = Fabrika

LC multimod 50/125 çift yönlü Fiber optik kablo konektörleri ekleme kaybı < 0.3dB =

LC multimode dubleks uniboot fiber optik konektör, Bej rengi Characteriatics: İki sökme boşluğu var, sökülmesi kolay Düzene tasarım, iyi estetik Uniboot bağlantı kablosu yönetimi Polariteyi değiştirmek için De... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin LC OM3 çift yönlü Uniboot Fiber optik bağlayıcı RohS malzeme, su renk Fabrika

LC OM3 çift yönlü Uniboot Fiber optik bağlayıcı RohS malzeme, su renk

Çin orjinal tedarikçi LC OM3 dubleks uniboot fiber optik konektör, RohS malzeme 1.Characteriatics: İki sökme boşluğu var, sökülmesi kolay Düzene tasarım, iyi estetik Uniboot bağlantı kablosu yönetimi Polariteyi ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin Singlemode Fiber optik bağlayıcılar LC/UPC çift yönlü Uniboot Fiber kablo konektörü Fabrika

Singlemode Fiber optik bağlayıcılar LC/UPC çift yönlü Uniboot Fiber kablo konektörü

Üretim LC / UPC Dubleks Uniboot fiber optik bağlantı elemanı singlemode RoHS malzeme 1.Features: İki sökme boşluğu var, sökülmesi kolay Düzene tasarım, iyi estetik Uniboot bağlantı kablosu yönetimi Polariteyi ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin pigtail splice Evrensel Fiber Optik Mekanik Splice Siyah PEI malzeme Fabrika

pigtail splice Evrensel Fiber Optik Mekanik Splice Siyah PEI malzeme

Model Numarası: pigtail splice Boyut: 90 * 7 * 8mm Malzeme: PEI Su geçirmez: su geçirmez Yangın karşıtı sınıf: V0 Mod: Tekli / Çok Modlu Uygulanabilir: 2.0 * 3.0mm düz damla kablosu Uygulama Veri Odası Dönüşümü ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin Hızlı ekleme Fiber Optik Mekanik Ekleme gri PEI malzeme Fabrika

Hızlı ekleme Fiber Optik Mekanik Ekleme gri PEI malzeme

Model Numarası: hızlı ekleme Boyut: 45 * 4.2 * 4.7mm Uygulanabilir: 900 um / 250 um Malzeme: PEI Mod: tekli Su geçirmez: su geçirmez Uygulama FTTx, CO ağ kısıtlaması Özellikler 1. hızlı ekleme 2. ISO 9000: 2008... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin MTRJ SM / AA için tekli ve çoklu mod Fiber optik bağlantı elemanı Fabrika

MTRJ SM / AA için tekli ve çoklu mod Fiber optik bağlantı elemanı

Tek ve Çoklu Mod için MTRJ SM / MM Fiber Optik Konektör Özellikler Küçük form konektörü Yüksek kaliteli termostatik yüksük Yan çekme kanıtı Kompakt boyutu MTRJ Fiber optik konektör MTRJ konektörünün geli... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin Nikel Kaplama Pirinçli D4 Fiber Optik Konnektör Fabrika

Nikel Kaplama Pirinçli D4 Fiber Optik Konnektör

Nikel Kaplama Pirinç ile Yüksek Hassasiyetli D4 Fiber Optik Konnektör Özellikler Düşük ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı Serbest yüzen seramik yüksük UL dereceli plastik gövde ve bot Özellik: Düşük ekleme kaybı ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin E2000 PC APC Fiber optik kablolar yüksek kalite Fabrika

E2000 PC APC Fiber optik kablolar yüksek kalite

Yüksek Kalite ile E2000 PC-APC Fiber Optik Kablo Konnektörleri E2000 konnektöründe, konektörde otomatik metal panjur ve arkadan gelen lazer ışını koruması gibi bir itme-çekme bağlantı mekanizması vardır Yüksek ... Read More
2018-08-20 11:03:39
Çin MTRJ SX simpleks Fiber optik bağlayıcı için SC ve LC Fabrika

MTRJ SX simpleks Fiber optik bağlayıcı için SC ve LC

SC ve LC için MTRJ SX Simplex Fiber Optik Konektör MTRJ konektörünün geliştirilmiş bir RJ-45 tipi fişi vardır. Bu mandallama mekanizması kullanımı kolaylaştırır. Bir simpleks SC adaptörü ile yaklaşık olarak ayn... Read More
2018-08-20 11:03:39
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|