Ana sayfa Ürünler

Fiber optik konektör

Sertifika
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Fiber optik konektör

(37)
Çin FTTH saha montajı hızlı konektör SC UPC 60mm Kapaklı Tip fiber optik hızlı konektör Fabrika

FTTH saha montajı hızlı konektör SC UPC 60mm Kapaklı Tip fiber optik hızlı konektör

Telekomünikasyon Ağları için Parlatma Hızlı Montaj Fiber Optik Konektörü Yok Parlatma, fiberin sahada sonlandırılmasını kolaylaştırmak için yapıştırıcılar gibi ek işlem gerektirmeyen özellikler ve güvenli alan ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-19 14:19:04
Çin Düşük IL & Yüksek Kalite ile Yüksek RL E2000 PC-APC Fiber Optik Kablo Konnektörleri Fabrika

Düşük IL & Yüksek Kalite ile Yüksek RL E2000 PC-APC Fiber Optik Kablo Konnektörleri

E2000 PC-APC Yüksek Kalitede Fiber Optik Kablo Konnektörleri E2000 konektörü, konektörde otomatik bir metal kapak ve toz ve lazer ışını koruması olarak adaptör bulunan bir itme-çekme bağlantı mekanizmasına ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-18 11:58:03
Çin Düşük IL ve Yüksek RL APC / UPC Tek Mod, Çok Modlu E2000 PC APC Fiber Optik Konektör Fabrika

Düşük IL ve Yüksek RL APC / UPC Tek Mod, Çok Modlu E2000 PC APC Fiber Optik Konektör

Düşük IL ve Yüksek RL Otomatik Metal Kepenk E2000 Fiber Optik Konektör Premise Kurulumları için E2000 konektörü, konektörde otomatik bir metal kapak ve toz ve lazer ışını koruması olarak adaptör bulunan bir ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:39:26
Çin MU simpleks / dubleks Fiber optik konektör ile 1,25 mm yüksük Fabrika

MU simpleks / dubleks Fiber optik konektör ile 1,25 mm yüksük

1.25mm Yüksüklü MU Tek Yönlü / Çift Yönlü Fiber Optik BağlayıcıFiber optik konektör, bir optik fiberin ucunu sonlandırır ve eklemeye göre daha hızlı bağlantı ve bağlantı kesme sağlar.MU, 1,25 mm yüksüklü minyat... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:38:48
Çin LC apc upc Fiber Optik Konektör singlemode multimode mavi bej yeşil renk Fabrika

LC apc upc Fiber Optik Konektör singlemode multimode mavi bej yeşil renk

LC apc upc Fiber Optik Konektör singlemode multimode mavi bej yeşil renk LC, 1.25 mm'lik bir halka kullanan küçük bir form faktörü bağlayıcısıdır. Herhangi bir yapıştırıcı ile kolayca sonlandırılmış standart ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:37:59
Çin ST PC Fiber Optik Konektör singlemode mavi veya siyah renk 2.0 / 3.0mm 0.2dB ekleme kaybı Fabrika

ST PC Fiber Optik Konektör singlemode mavi veya siyah renk 2.0 / 3.0mm 0.2dB ekleme kaybı

ST PC Fiber Optik Konektör singlemode mavi veya siyah renk 2.0 / 3.0mm ST, Düz Uçlu - hızlı serbest bırakma süngü tarzı konektörünü temsil eder. ST konnektörleri, büküm kilitli kaplinli silindiriktir. Push-in ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:15:50
Çin LSZH SARI kablo MU Fiber Optik Konektör, Tek modlu ve çok modlu Fabrika

LSZH SARI kablo MU Fiber Optik Konektör, Tek modlu ve çok modlu

Düşük Ekleme Kaybı ve Geri Dönüş Kaybı MU Fiber Optik Konektör Veri İşleme Ağları için Fiber optik konektör, bir optik fiberin ucunu sonlandırır ve eklemeye göre daha hızlı bağlantı ve bağlantı kesme sağlar. MU... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:14:57
Çin ISO ROHS siyah APC / UPC / PC MT-RJ Fiber Optik Konektör, Geniş uygulama yelpazesi Fabrika

ISO ROHS siyah APC / UPC / PC MT-RJ Fiber Optik Konektör, Geniş uygulama yelpazesi

Küçük Form MT-RJ Fiber Optik Konektör Video ve Askeri Aktif Cihaz Sonlandırma için MTRJ konektörü, gelişmiş bir RJ-45 tipi fiş versiyonuna sahiptir.Bu mandal mekanizması, kullanım kolaylığı sağlar.Tek yönlü SC ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:14:27
Çin ISO, ROHS APC / UPC / PC Çok Çekirdekli Çok Kanallı Takılabilir MPO / MTP Fiber Optik Konektör Fabrika

ISO, ROHS APC / UPC / PC Çok Çekirdekli Çok Kanallı Takılabilir MPO / MTP Fiber Optik Konektör

MPO / MTP Bağlayıcısı PC ve APC Tek mod ve Çok Modlu Kablo uzunluğu isteğe bağlı Özellik: Düşük ekleme kaybı ve dönüş kaybı Serbest yüzen seramik halka UL dereceli plastik gövde ve kapak Çeşitli renklerde ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:09:23
Çin SC / PC multimod derleme Fiber optik bağlayıcı LAN veya WAN Fabrika

SC / PC multimod derleme Fiber optik bağlayıcı LAN veya WAN

LAN veya WAN için SC / PC Çok Modlu Montaj Fiber Optik Konektörü Hızlı Ayrıntılar: 1. Özel bir montaj aleti yok 2. Mekanik ekleme ile montajı kolaydır ve parlatma gerekmez Açıklama: Çok modlu SC / PC Hızlı ... Daha fazla bilgi edinin
2020-08-17 10:08:04
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|