Ana sayfa Ürünler

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Fiber optik adaptörü

(92)
Çin Çift yönlü LC metal kepenkli Fiber optik bağdaştırıcı tekli mod veya multimode Fabrika

Çift yönlü LC metal kepenkli Fiber optik bağdaştırıcı tekli mod veya multimode

Dubleks LC metal kepenkli Fiber Optik Adaptör tek modlu veya çok modlu İnformation Sipariş bilgisi: Örneğin: LC / APC-SM-DX-deklanşör-plastik Konnektör tipi: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, MU, E2000, D4, DIN, SMA Y... Read More
2018-08-20 11:37:16
Çin Yeşil renkli SC / APC Simplex optik fiber adaptörü Düşük ekleme kaybı Fabrika

Yeşil renkli SC / APC Simplex optik fiber adaptörü Düşük ekleme kaybı

Yeşil renkli SC / APC Simplex optik fiber adaptörü Düşük ekleme kaybı Açıklama: Metal panjurlu fiber optik SC adaptörü, hem tek yönlü hem de çift taraflı versiyonda mevcuttur. SM / PC, SM / APC, MM / PC ve OM3 ... Read More
2018-08-20 11:37:16
Çin Toz deklanşör Fiber Optik Adaptör, greem şapka optik fiber adaptörü Fabrika

Toz deklanşör Fiber Optik Adaptör, greem şapka optik fiber adaptörü

Toz deklanşör Fiber Optik Adaptör, greem şapka optik fiber adaptörü Spec Teknik Özellikler: rameter birim LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, MTRJ E2000 SM AA SM AA SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC APC Ekleme ... Read More
2018-08-20 11:37:16
Çin Panjurlu Quadplex LC / UPC fiber optik kablo adaptörü, RoHS sertifikası Fabrika

Panjurlu Quadplex LC / UPC fiber optik kablo adaptörü, RoHS sertifikası

Panjurlu Quadplex LC / UPC fiber optik kablo adaptörü, RoHS sertifikası Açıklama: Panjurlu dörtlü LC adaptörü, fiber optik konektörleri hizalamak için tasarlanmış mekanik bir cihazdır. İki yüksükleri bir arada ... Read More
2018-08-20 11:37:16
Çin SC / APC simpleks kepenkli fiber optik adaptörler Yeşil Yüksek Değerli Yapı Fabrika

SC / APC simpleks kepenkli fiber optik adaptörler Yeşil Yüksek Değerli Yapı

SC / APC simpleks kepenkli fiber optik adaptörler Yeşil Yüksek Değerli Yapı 1. Özellikler Düşük ekleme kaybı İyi tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik İyi çevre stabilitesi 2. Açıklaması: Metal panjurlu ... Read More
2018-08-20 11:37:15
Çin ST Hybrid Fiber Optik Adaptörler Rohs High Intensity Ve İstikrar FC için Fabrika

ST Hybrid Fiber Optik Adaptörler Rohs High Intensity Ve İstikrar FC için

Fc Hibrid Fiber Optik Adaptörler için RoHS Yüksek Yoğunluklu ve Kararlılık Kalite avantajı: 1. Biz uluslararası yönetim standardı ISO9001: 2008 taleplerine göre sıkı bir kalite garanti sistemi kurmak. Uygulama: ... Read More
2018-08-20 11:37:15
Çin Veri İletimi İçin SC / Dişi FC / Erkek Hibrit Fiber Optik Adaptör Fabrika

Veri İletimi İçin SC / Dişi FC / Erkek Hibrit Fiber Optik Adaptör

Veri İletimi İçin SC / Dişi FC / Erkek Hibrit Fiber Optik Adaptör Özellikleri: Türleri: FC-LC, FC-SC, FC-ST, FC-MU, SC-ST… Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı İyi uyumluluk Mekanik boyutlarda yüksek ... Read More
2018-08-20 11:37:15
Çin Tekli Fiber Optik Adaptör Ağ ST optik Adaptörü LC için Fabrika

Tekli Fiber Optik Adaptör Ağ ST optik Adaptörü LC için

Lc Fiber Adaptör için Singlemode Fiber Optik Adaptör Ağ St Sipariş Bilgileri: Örneğin: LC-ST, tek modlu, SX hibrit adaptör Konnektör tipi: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, MU, E2000, D4, DIN, SMA Yüksük uç yüz: PC, ... Read More
2018-08-20 11:37:15
Çin Seramik Yüksük ile Stabilite SGS LC FC Fiber Optik hibrid Adaptörü Fabrika

Seramik Yüksük ile Stabilite SGS LC FC Fiber Optik hibrid Adaptörü

Seramik Yüklü Stabilite SGS LC FC Fiber Optik Adaptör Rekabet avantajı: Fabrika garantisi: 1. biz fabrika olarak, biz garanti edebilir fiyat ilk elden, çok ucuz ve rekabetçi. 2. ileri teknoloji geliştirmek için... Read More
2018-08-20 11:37:15
Çin Seramik halka ile Zamak LC-SC Simplex Fiber Optik Adaptör Fabrika

Seramik halka ile Zamak LC-SC Simplex Fiber Optik Adaptör

Seramik Yüklü Çinko Alaşım LC-SC Simplex Fiber Optik Adaptör Uygulama: Optik fiber iletişim ağı, veri iletimi, test denklemleri, LAN, CATV. Açıklama: Fiber optik adaptör, fiber aktif konektörler arasındaki ba... Read More
2018-08-20 11:37:15
Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|