Ana sayfa ÜrünlerMPO Ürünleri

MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

Çin MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk Tedarikçi

Büyük resim :  MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Model numarası: MTP OM3 Yama Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 20USD/PCS
Ambalaj bilgileri: PE torba, kutu
Teslim süresi: 5-8days
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50K
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
çekirdekler: 12 Kablo: OM3 Aqua
Bağlayıcı: ABD bağlantı MTP'si IEC Standardını karşılar: IEC-61754-7, Telcordia GR-1435-CORE

 
MTP Dişi Mtp Dişi Om3 Optik Fiber Yama Kablosu 12 Çekirdekli Aqua Renk
 
SM Ekleme kaybı: ≤0.7dB(standard); ≤0.7dB (standart); ≤0.35dB(Elite) ≤0.35dB (Elit)
 
SM Geri dönüş kaybı: 55dB
 
MM Ekleme kaybı: ≤0.5dB(standard); ≤0.5dB (standart); ≤0.35dB(Elite) ≤0.35dB (Elit)

 

MM Geri dönüş kaybı: ≥35dB
 
Test edilen parazit: % 100 test edildi
 
Gerilme direnci: > 70N
 

değiştirilebilirliği: ≤0.2dB

 
MTP yama kablosu
MTP Fiber Patch Cord are terminated with MTP connector on both end. MTP Fiber Yama Kablosu her iki ucunda MTP konektörü ile sonlandırılır. All of OMC's MTP Connectors are from US Conec. OMC'nin tüm MTP Konnektörleri US Conec. MTP patch cord is a kind of high density cable assemblies which is generally use in three areas. MTP patch cord, genellikle üç alanda kullanılan bir tür yüksek yoğunluklu kablo düzeneğidir.
1, yüksek yoğun derece ortamı ile Veri Merkezi uygulaması
2, binaya fiber optik
3, fiber ekipman iç bağlayıcı uygulaması.
 
MTP ürünlerinin Standardı:
Meets IEC Standard IEC-61754-7; IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE compliant Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama
Paralel Optik

Optik Internetwork Forum (OIF) Uyumlu

InfiniBand Uyumlu
InfiniBand
- 10G Fiber Kanal Uyumlu
- 40G ve 100G IEEE 802.3
- QSFP
 
Özellikleri:
Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
MT tabanlı Çok fiber Konektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırma ve montajları
Elyafın toplu olarak sonlandırılması için ekonomik çözüm
Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
Fiber tipini, cila tipini ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar
Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

 
Kullanılabilirlik:
Şerit ve yuvarlak kablo mevcuttur;
Patch cord, pigtail kablo takımları mevcuttur.
MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
MTP Geridöngü kullanılabilir
 
MTP yama kablosu Özellikleri:

MPO / MTP'nin teknik özellikleri

Tek mod

(UPC Düz cila, APC 8 derece cila)

Çok modlu

(PC Düz cila)

Ekleme kaybı Standart kayıp ≤0.7dB; Düşük kayıp ≤0.35dB Standart kayıp ≤0.5dB; Düşük kayıp ≤0.35dB
Geri dönüş kaybı 55dB ≥35dB
dayanıklılık Tipik değişim, 200 çiftleşme
değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Gerilme direnci > 70N
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85 ° C

 
Not: Farklı Çok Modlu Fiberlerin Maksimum Bant Genişlikleri
OM1 - 62.5 um Çekirdek - 33 metreye kadar 10GBit, 300m'ye kadar gigabit
OM2 - 50 um Çekirdek - 82 metreye kadar 10GBit, 500m'ye kadar gigabit
OM3 - 50 um Çekirdek, Lazer Optimize Edilmiş - 300 metreye kadar 10GBit, 1000m'ye kadar gigabit
OM4 - 50 um Çekirdek, Lazer Optimize Edilmiş - 550 metreye kadar 10GBit, 1000m'ye kadar gigabit

 
Yüksek Kalite MTP Kablo Garantisi
1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşılmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo montajları için gerekli olan optik testlerin tüm spektrumunu sağlar.

MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

Diğer açıkça görünen iki özellik, üst taraftaki burunlar ve kılavuz oluklar (tuşlar).
(Not: Dişi konektörün erkek konnektör tipiyle bağlanması gerekir.)

 
Önceden Sonlandırılmış MPO Teknolojisi-Polarite
A tipi, Tip B ve Tip C olmak üzere üç polarite yöntemi, doğru iki yönlü tahsisi garanti etmek için kullanılır.
Please Note: When it is connected with two 40G QSFP+ transceivers, please choose the Type B Cross as polarity; Lütfen Dikkat: İki 40G QSFP + alıcı-verici ile bağlandığında, lütfen Kutup olarak B Tipi Çapraz'ı seçin; when it is connected with other equipment such as MPO LGX Cassette, you can choose any of the polarities as you need. MPO LGX Kaset gibi diğer ekipmanlarla bağlandığında, istediğiniz kutuplardan herhangi birini seçebilirsiniz.
MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Nicole

Tel: +8613760458627

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)