Ana sayfa ÜrünlerMPO Ürünleri

MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

Sertifika
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

MTP Female Mtp Female Om3 Optical Fiber Patch Cord 12 Core Aqua Color
MTP Female Mtp Female Om3 Optical Fiber Patch Cord 12 Core Aqua Color

Büyük resim :  MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Model numarası: MTP OM3 Yama Kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: 20USD/PCS
Ambalaj bilgileri: PE torba, kutu
Teslim süresi: 5-8days
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 50K
Detaylı ürün tanımı
çekirdekler: 12 Kablo: OM3 Aqua
Bağlayıcı: ABD bağlantı MTP'si IEC Standardını karşılar: IEC-61754-7, Telcordia GR-1435-CORE
Vurgulamak:

fiber optic patch cord

,

fiber optic cassette

 
MTP Dişi Mtp Dişi Om3 Optik Fiber Yama Kablosu 12 Çekirdekli Aqua Renk
 
SM Ekleme kaybı: ≤0.7dB (standart);≤0.35dB (Elit)
 
SM İade kaybı: 55dB
 
MM Ekleme kaybı: ≤0.5dB (standart);≤0.35dB (Elit)

 

MM İade kaybı: ≥35dB
 
Girişim test edildi: % 100 test edildi
 
Gerilme direnci: > 70N
 

Değiştirilebilirlik: ≤0.2dB

 
MTP yama kablosu
MTP Fiber Patch Cord, her iki ucunda MTP konektörü ile sonlandırılır.OMC'nin tüm MTP Konektörleri US Conec'dendir.MTP patch cord, genellikle üç alanda kullanılan bir tür yüksek yoğunluklu kablo montajlarıdır.
1, Yüksek yoğun derece ortamına sahip Veri Merkezi uygulaması
2, binaya optik fiber
3, fiber ekipmanda dahili konektör uygulaması.
 
MTP ürünlerinin Standardı:
IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar;JIS C5982;TIA-604-5 (FOCIS5);Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
TIA-568-C'ye göre yapısal kablolama
Paralel Optik

Optical Internetworking Forum (OIF) Uyumlu

InfiniBand Uyumlu
InfiniBand
- 10G Fiber Kanal Uyumlu
- 40G ve 100G IEEE 802.3
- QSFP
 
Özellikleri:
Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
MT tabanlı Çoklu fiber Konektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırmaları ve montajları
Elyafın toplu olarak sonlandırılması için ekonomik çözüm
Düşük kayıplı ve standart kayıplı SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
Fiber tipini, cila tipini ve / veya konektör sınıfını ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar mevcuttur
Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlikte iyi

 
Kullanılabilirlik:
Şerit ve yuvarlak kablo mevcuttur;
Ara bağlantı kablosu, örgülü kablo tertibatları mevcuttur.
MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
MTP Geri Döngü mevcut
 
MTP yama kablosunun Özellikleri:

MPO / MTP'nin özellik öğeleri

Tek mod

(UPC Düz cila, APC 8 derece cila)

Çok modlu

(PC Düz cila)

Ekleme kaybı Standart kayıp 0.7dB; Düşük kayıp 0.35dB Standart kayıp 0.5dB; Düşük kayıp 0.35dB
Geri dönüş kaybı 55dB ≥35dB
dayanıklılık <0.3dBtipik değişiklik, 200 çiftleşme
Değiştirilebilirlik ≤0.2dB
Gerilme direnci > 70N
Çalışma sıcaklığı -40 ile + 85 ° C

 
Not: Farklı Çok Modlu Fiberlerin Maksimum Bant Genişlikleri
OM1 - 62,5 um Çekirdek - 33 metreye kadar 10 GBit, 300 metreye kadar gigabit
OM2 - 50 um Çekirdek - 82 metreye kadar 10 GBit, 500 metreye kadar gigabit
OM3 - 50 um Çekirdek, Lazer İyileştirilmiş - 300 metreye kadar 10 GBit, 1000 m'ye kadar gigabit
OM4 - 50 um Çekirdek, Lazer İçin Optimize Edilmiş - 550 metreye kadar 10 GBit, 1000 m'ye kadar gigabit

 
Yüksek Kaliteli MTP Kablo Garantisi
1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucularla tamamlanır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayılı kablo tertibatları için gereken tüm optik test spektrumunu sağlar.

MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk 0

Açıkça görülebilen diğer iki özellik, üst taraftaki burunlar ve kılavuz oluklardır (anahtarlar).
(Not: Dişi konektörün erkek konektör tipi ile bağlanması gerekir.)

 
Önceden sonlandırılmış MPO Teknolojisi-Polarite
Doğru iki yönlü tahsisi garanti etmek için üç polarite yöntemi Tip A, Tip B ve Tip C kullanılır.
Lütfen Dikkat: İki 40G QSFP + alıcı-vericiye bağlandığında, lütfen kutup olarak B Tipi Çapraz'ı seçin;MPO LGX Kaset gibi başka bir ekipmana bağlandığında, ihtiyacınız olan herhangi bir polariteyi seçebilirsiniz.
MTP Kadın Mtp Kadın Om3 Fiber Optik Patch Cord 12 Çekirdek Aqua Renk 1

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)