Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı

Çin Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı Tedarikçi

Büyük resim :  Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CY COM
Sertifika: ISO9001:2015 , RoHS
Model numarası: SC-LC OM3 DX yama kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20pcs
Fiyat: USD3.0-4.5/PCS
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, çevrimdışı siparişler için Western Union ödemeleri.
Yetenek temini: 1 milyon bağlayıcı / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kablo Ceketi: sertifikası mevcuttur Color: Aqua
Length: Can be customized

 
Corning kablosu, SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlama kablosu, OFNR çıkış ceketi
 
 
Uygulamalar:
 
♦ Yerel Alan Ağı
Geniş alan ağı
CATV, LAN, MAN WAN Ağı
FTTX Sistemi
Test Cihazları
 
Özellikleri :
 
♦ düşük ekleme kaybı, yüksek getiri kaybı
♦ küçük, hafif, yüksek yoğun bağlantı
♦ standart kesin plastik malzeme
♦ yüksek güvenilirlik ve istikrar
Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi
 

Özellikler:
 
ParametrebirimFC, SC, LC / Zırhlı fiber yama kablosuST, MUMT-RJ, MPOE2000
SMAASMAASMAASM
PCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPC
Ekleme kaybı (tipik)dB≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.3≤0.3
Geri dönüş kaybıdB≥45≥50≥60≥30≥45≥50≥30≥45≥50≥35≥55≥75
Çalışma dalga boyumil1310, 15101310, 15101310, 15101310, 1510
exchangeabilitydB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
TitreşimdB≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2
Çalışma sıcaklığı° C-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75
Depolama sıcaklığı° C-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85
Kablo çapıaa.03,0, Φ2,0, Φ0,9.03,0, Φ2,0, Φ0,9.03,0, Φ2,0, Φ0,9.03,0, φ2,0, φ0,9

 
Sipariş Bilgisi:

  1. Türü: SX / DX isteğe bağlı
  2. Yüksük uç yüzü: APC / UPC / PC
  3. Çap: 0.9, 2.0, 3.0mm
  4. Uzunluk: 1m, 2m, 3m ila 120m
  5. Elyaf: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  6. Ceket malzemesi: PVC / LSZH / OFNR

 

Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Nicole

Tel: +8613760458627

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)