Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı

Çin Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı Tedarikçi

Büyük resim :  Corning Kablo SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrid atlamacı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CY COM
Sertifika: ISO9001:2015 , RoHS
Model numarası: SC-LC OM3 DX yama kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20pcs
Fiyat: USD3.0-4.5/PCS
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, çevrimdışı siparişler için Western Union ödemeleri.
Yetenek temini: 1 milyon bağlayıcı / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kablo ceketi: sertifikası mevcuttur Renk: su
Uzunluğu: Özelleştirilebilir


Corning kablosu, SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm aqua fiber optik hibrit jumper, OFNR dış kılıfı


Uygulamalar:

Area Yerel Alan Ağı
Area Geniş Alan Ağı
CATV, LAN, MAN WAN Ağı
T FTTX Sistemi
Test Aletleri

Özellikler :

İnsert Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
♦ Küçük, hafif, yüksek yoğunluklu bağlantı
♦ Standart kesin plastik malzeme
♦ Yüksek güvenilirlik ve istikrar
Rep tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik İyi

Özellikleri:
Parametre birim FC, SC, LC / Zırhlı fiber yama kablosu ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM AA SM AA SM AA SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Ekleme kaybı (tipik) dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Çalışma dalgaboyu mil 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
exchangeability dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Titreşim dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
Kablo çapı aa Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9


Sipariş Bilgisi:

  1. Tipi: SX / DX opsiyonel
  2. Yüksük ucu yüzü: APC / UPC / PC
  3. Çap: 0,9, 2,0, 3,0 mm
  4. Uzunluk: 1m, 2m, 3m'den 120m'ye
  5. Fiber: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  6. Ceket malzemesi: PVC / LSZH / OFNR

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Terrence

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)