Ana sayfa ÜrünlerMPO Ürünleri

MPO Yama Kablosu Koparma MPO-LC 2.0mm Fanout Gövde Kablo 8 Çekirdek OM3

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

MPO Yama Kablosu Koparma MPO-LC 2.0mm Fanout Gövde Kablo 8 Çekirdek OM3

Çin MPO Yama Kablosu Koparma MPO-LC 2.0mm Fanout Gövde Kablo 8 Çekirdek OM3 Tedarikçi
MPO Yama Kablosu Koparma MPO-LC 2.0mm Fanout Gövde Kablo 8 Çekirdek OM3 Tedarikçi MPO Yama Kablosu Koparma MPO-LC 2.0mm Fanout Gövde Kablo 8 Çekirdek OM3 Tedarikçi MPO Yama Kablosu Koparma MPO-LC 2.0mm Fanout Gövde Kablo 8 Çekirdek OM3 Tedarikçi

Büyük resim :  MPO Yama Kablosu Koparma MPO-LC 2.0mm Fanout Gövde Kablo 8 Çekirdek OM3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Model numarası: MPO-LC 8C

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 parça
Fiyat: USD 32.00~35.00 / piece
Ambalaj bilgileri: PE torba, kutu
Teslim süresi: 5-8days
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 50K
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Min.Order Adet:: 10 Adet MPO: Kadın / erkek
Polarite: A / B / C Fiber: Tek modlu / çoklu mod

MPO fiber optik patch kabloları MPO fiber optik konektörlerle donatılmıştır. Bunlar, örneğin, 4 fiber, 8 fiber, 12 fiber vb. Gibi bir yama kablosunda birkaç fiberglas bağlantısıdır. Tek mod ve multimode; PC, APC parlatma, Erkek ve Bayan tipleri mevcuttur.

Özellikler:

Yüksek lif yoğunluğu (Multimode için 24 fiber)

Düşük ekleme kaybı ve yansıma kaybı

İyi dayanıklılık

İyi Değiştirilebilirlik

Yüksek sıcaklık kararlılığı

Uygulama:

Test ekipmanları
FTTx + LAN
Fiber optik CATV
Optik haberleşme sistemi
Telekomünikasyon

Şartname:

Parametre birim MPO-OM3-PC
Ekleme kaybı dB ≤0,7 (Standart) 0.35 (tipik)
Geri dönüş kaybı dB ≥35
exchangeability dB ≤0.3
Titreşim dB ≤0.3
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı -45 ~ 85

Sipariş Bilgileri:

MPO / PC-LC / PC-AA-8cores-1M-LSZH
1 2 1 2 3 4 5 6
1. Bağlayıcı tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2.Ferrule Uç-yüz: PC, UPC, APC
3.Daha Tip: Tek modlu (SM: 9 / 125um), Multimode (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)
4.Fiber çekirdek: 4 çekirdek, 8 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek
5. Cable Uzunluk: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş
6.Kablo tipi: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)