Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

LC singlemode dubleks fiber optik atlamacı 0.2dB ekleme kaybı corning fiber FC

Çin LC singlemode dubleks fiber optik atlamacı 0.2dB ekleme kaybı corning fiber FC Tedarikçi
LC singlemode dubleks fiber optik atlamacı 0.2dB ekleme kaybı corning fiber FC Tedarikçi LC singlemode dubleks fiber optik atlamacı 0.2dB ekleme kaybı corning fiber FC Tedarikçi

Büyük resim :  LC singlemode dubleks fiber optik atlamacı 0.2dB ekleme kaybı corning fiber FC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CY COM
Sertifika: ISO9001:2015 , RoHS
Model numarası: FC-LC SM DX yama kablosu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20pcs
Fiyat: USD3.0-4.5/PCS
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, çevrimdışı siparişler için Western Union ödemeleri.
Yetenek temini: 1 milyon bağlayıcı / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kablo ceketi: LSZH Renk: Sarı
Uzunluğu: Özelleştirilebilir Fiber türü: Corning lif


FC'den LC singlemode dupleks fiber optik jumper, <= 0.2dB ekleme kaybı, corning fiber

►özellikleri:
Parametre birim FC, SC, LC / Zırhlı fiber yama kablosu ST, MU MT-RJ, MPO E2000
SM AA SM AA SM AA SM
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Ekleme kaybı (tipik) dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Çalışma dalgaboyu mil 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510 1310, 1510
exchangeability dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Titreşim dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Çalışma sıcaklığı ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
Kablo çapı aa Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 Φ3,0, Φ2,0, Φ0,9 φ3,0, φ2,0, φ0,9

 

Uygulama:

  1. Gigabit Ethernet
  2. Aktif cihaz sonlandırma
  3. Telekomünikasyon ağları
  4. Video
  5. Multimedya
  6. Tesis kurulumları
  7. Yerel bölge ağları
  8. FTTH ve FTTX uygulamaları
  9. CATV


►Order bilgileri:

  1. Tipi: SX / DX opsiyonel
  2. Yüksük ucu yüzü: APC / UPC / PC
  3. Çap: 0,9, 2,0, 3,0 mm
  4. Uzunluk: 1m, 2m, 3m'den 120m'ye
  5. Fiber: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  6. Ceket malzemesi: PVC / LSZH / OFNR

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Terrence

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)