Ana sayfa Ürünler

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

MPO Ürünleri

(45)
Çin MPO MPO OM4 12 çekirdek mpo yama kablosu MPO Ürünleri mor kablo corning fiber Fabrika

MPO MPO OM4 12 çekirdek mpo yama kablosu MPO Ürünleri mor kablo corning fiber

MPO MPO OM4 12 çekirdek mpo yama kablosu MPO Ürünleri mor kablo corning fiber Açıklama: MTP / MPO dişi / erkek OM3 fiber optik yama kablosu MPO / MTP AOC montajları, QSFP / QDR / CXP gibi aktif optik kablolara ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin MPO MTP APC FC fiber optik yama kablosu Fanout 12F çekirdekli 3.0mm 2.0mm için Fabrika

MPO MTP APC FC fiber optik yama kablosu Fanout 12F çekirdekli 3.0mm 2.0mm için

FC fiber optik yama kablosu için mpo mtp apc Fanout 12F çekirdek 3.0mm 2.0mm için Ürün Açıklaması MTP / MPO fiber optik patch cord, Simplex veya duplex'in aksine, Şerit tipi çoklu fiber montajlarında kullanılır... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin OM4 mpo aqua LC fiber optik yama kablosu Fanout 8F çekirdekli 3.0mm için 2.0mm OFNP kablosu Fabrika

OM4 mpo aqua LC fiber optik yama kablosu Fanout 8F çekirdekli 3.0mm için 2.0mm OFNP kablosu

OM4 mpo aqua LC fiber optik yama kablosu Fanout 8F çekirdekli 3.0mm için 2.0mm OFNP kablosu MTP ve MPO multimode fiber optik kabloları çapraz. MPO kablosunun üzerinden geçebilir mevcut konfigürasyonlar dişi di... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin LC 12F çekirdekleri için bej mpo mtp fiber optik yama kablosu 3.0mm 2.0mm Fabrika

LC 12F çekirdekleri için bej mpo mtp fiber optik yama kablosu 3.0mm 2.0mm

LC 12F çekirdekleri için bej mpo mtp fiber optik yama kablosu 3.0mm 2.0mm Ürün Açıklaması MPO gövdesi çok çekirdekli kablo tertibatları, veri merkezlerinde ve diğer yüksek fiber ortamlarında yüksek yoğunluklu ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin LC fiber optik patch kablosu Fanout 24F çekirdekli 3.0mm 2.0mm için bej mpo mtp Fabrika

LC fiber optik patch kablosu Fanout 24F çekirdekli 3.0mm 2.0mm için bej mpo mtp

LC fiber optik patch kablosu Fanout 24F çekirdekli 3.0mm 2.0mm için bej mpo mtp Ürün Açıklaması MPO serisi, gövde kablolarından uzatılmış gövde kablolarına, hibrid gövde kablolarına, kaset modüllerine, MPO ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin LC fiber optik yama kablosu yeşil mpo mtp Fanout 8F çekirdek 3.0mm 2.0mm Fabrika

LC fiber optik yama kablosu yeşil mpo mtp Fanout 8F çekirdek 3.0mm 2.0mm

LC fiber optik yama kablosu yeşil mpo mtp Fanout 8F çekirdek 3.0mm 2.0mm Ürün Açıklaması MTP / MPO fiber optik patch cord, Simplex veya duplex'in aksine, Şerit tipi çoklu fiber montajlarında kullanılır. Bir MTP ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin 12 renk 12 çekirdek MPO için LC MM Bej fanout fiber yama kablosu 0.9mm kablolar Fabrika

12 renk 12 çekirdek MPO için LC MM Bej fanout fiber yama kablosu 0.9mm kablolar

12 renk 12 çekirdek MPO için LC MM Bej fanout fiber yama kablosu 0.9mm kablolar MPO Fiber Patch Cord, her iki uçta MPO konnektörü ile sonlandırılır. OMC'nin MPO Konnektörlerinin tümü Tayvan, Japonya vb. Kaynakl... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin MPO MPO OM3 OM4 72 çekirdek mpo yama kablosu MPO Ürünleri aqua / mor kablo corning fiber Fabrika

MPO MPO OM3 OM4 72 çekirdek mpo yama kablosu MPO Ürünleri aqua / mor kablo corning fiber

MPO MPO OM3 OM4 72 çekirdek mpo yama kablosu MPO Ürünleri aqua / mor kablo corning fiber Açıklama: MTP / MPO dişi / erkek OM3 fiber optik yama kablosu MPO / MTP AOC montajları, QSFP / QDR / CXP gibi aktif optik ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin MPO paneli MPO-LC fiber optik yama kablosu 0.9mm 24 port OM3 Dörtlü adaptörü Fabrika

MPO paneli MPO-LC fiber optik yama kablosu 0.9mm 24 port OM3 Dörtlü adaptörü

MPO paneli MPO-LC fiber optik yama kablosu 0.9mm 24 port OM3 Dörtlü adaptörü MPO / MTP-LC 24 port OM3 CASSETTES soğuk haddelenmiş çelik sacdan veya Alüminyumdan yapılmıştır, MPO Kaset Modülleri MPO ve LC veya ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Çin 4 adet MPO Kaset ile 96 çekirdekli Siyah Raf Monte MTP / MPO Fiber Patch Paneller Fabrika

4 adet MPO Kaset ile 96 çekirdekli Siyah Raf Monte MTP / MPO Fiber Patch Paneller

MPO-LC MPO paneli OM3 0.9mm 96 port Soğuk Haddelenmiş Sac MPO Kaset Ürün Açıklaması MPO / MTP KASETLER, soğuk haddelenmiş çelik sacdan veya Alüminyumdan yapılmıştır, MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık ... Read More
2018-08-20 11:34:49
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|