Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu

Sertifika
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu

SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable
SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable SC APC Fiber Optic Patch Cord 3.0mm PVC/Yellow SM Fiber Optic Jumper Cable

Büyük resim :  SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CY COM
Sertifika: ISO9001:2015 , RoHS
Model numarası: SC-SC-SX-SM-001

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Fiyat: USD1.22-2.12/PCS
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, çevrimdışı siparişler için Western Union ödemeleri.
Yetenek temini: 1 milyon bağlayıcı / ay
Detaylı ürün tanımı
Elyaf Türü: G652D, G657A1 Kablo Ceketi: PVC, LSZH, PE
Kablo Kolonu: Sarı Sertifika: ISO9001:2008
Vurgulamak:

fiber patch cord

,

sc fiber patch cord

 

Özellikleri

  • Telcordia GR-326-CORE standardına uygun olarak
  • Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı, yüksek güvenilirlik
  • İyi tekrarlanabilirlik, değiştirilebilirlik
  • Herhangi bir fiber çapı seçilebilir, 0,9 mm, 2 mm, 3 mm,
  • 10G fiber, Düşük Duman ve Sıfır Halojen seçilebilir.

 

Uygulama

  • Fiber optik iletişim sistemi;
  • Fiber optik veri iletimi;
  • LAN, CATV;
  • Fiber optik test sistemi.

Şartname:

 

madde birim SC
SM MM
PC UPC APC PC
Ekleme kaybı (tipik) dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2
Geri dönüş kaybı dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30
Çalışma dalgaboyu mil 1310,1510
Takas edilebilirlik dB ≤0.2
Titreşim dB ≤0.2
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı -45 ~ 85
Kablo çapı aa φ3.0, φ2.0, φ0.9
 

 

Sipariş Bilgileri

  • Örneğin: FC / PC-FC / PC-SM-SX-φ3.0-3M
  • Bağlayıcı Tipi: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, MU, E2000, D4, DIN, SMA
  • Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC
  • Çekirdek Türü: Tek modlu (SM: 9 / 125μm), Çok Modlu (MM: 50 / 125μm veya 62.5 / 125μm)
  • Ürün Yapısı: "DX" Dubleks anlamına gelir, "SX" Tek Taraflı anlamına gelir
  • Fiber Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
  • Kablo Uzunluğu: 1,2,3metre veya özelleştirilmiş.
  • Kablo Tipi: PVC, LSZH, OM3, OFNP

Resim

SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu 0

SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu 1

 

SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu 2

 

SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu 3

 

SC APC Fiber Optik Yama Kablosu 3.0mm PVC / Sarı SM Fiber Optik Atlama Kablosu 4

 

Rekabet avantajı:

Fabrika Garantisi:
1. Fabrikamız olduğundan, fiyatımızın ilk elden, çok ucuz ve rekabetçi olduğunu garanti edebiliriz.
2. ileri teknoloji geliştirmek için, yurtiçinde ve yurtdışında fiber optik bileşen için bilimsel araştırma merkezi ile istikrarlı bir ilişki kurduk.Ayda 200.000 parça kapasiteli ürünlerimiz, dünya çapında gelişmiş ve hassas kalitesiyle büyük bir üne sahiptir.

 

Kalite Avantajı:
1. Uluslararası yönetim standardı ISO9001: 2008'in gerekliliklerine göre sıkı bir kalite garanti sistemi kurduk.

 

hizmet avantajı:
1. müşterilerimizden farklı gereksinimleri karşılamak için çeşitli OEM hizmeti sunuyoruz.
2. Müşterilerimizin sürekli değişen durumlarla başa çıkmalarına yardımcı olmak için sürekli olarak etkinleştirici teknolojiler ve çözümler arıyoruz
çevre ve gereksinimler.

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)