Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Düşük insertin kaybı ile LC OM3 dubleks aqua renk 2.0mm fiber optik patch kabloları

Çin Düşük insertin kaybı ile LC OM3 dubleks aqua renk 2.0mm fiber optik patch kabloları Tedarikçi
Düşük insertin kaybı ile LC OM3 dubleks aqua renk 2.0mm fiber optik patch kabloları Tedarikçi Düşük insertin kaybı ile LC OM3 dubleks aqua renk 2.0mm fiber optik patch kabloları Tedarikçi

Büyük resim :  Düşük insertin kaybı ile LC OM3 dubleks aqua renk 2.0mm fiber optik patch kabloları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CY COM
Sertifika: ISO9001:2015 , RoHS
Model numarası: LC OM3

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20pcs
Fiyat: USD2.5-4.5/PCS
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, çevrimdışı siparişler için Western Union ödemeleri.
Yetenek temini: 1 milyon bağlayıcı / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kablo Malzeme: PVC, LSZH, OFNP Yapısı: Çift yönlü
Renk: su Uzunluğu: Özelleştirilebilir

Hızlı Ayrıntılar:

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka adı: CY
  • Model Numarası: CPA-SUSUM2-30 / 01
  • Bağlayıcı: SC, LC, FC, ST, E2000, MTRJ MU, MPO, DIN
  • Tip: Tekli veya Çok Modlu
  • Yüksük uç yüz: UPC, APC
  • Kablo çapı: 3.0mm, 2.0mm, 0.9mm, 0.25mm
  • Kablo uzunluğu: 1M, 3M, 5M, özelleştirilmiş
  • Kablo Ceketi: PVC, LSZH
  • Çekirdek: Simplex, Dubleks

Uygulama:

  • Test ekipmanları
  • FTTx + LAN
  • Optik fiber CATV Optik iletişim sistemi
  • Telekomünikasyon

Şartname:

madde

birim

FC, SC, LC

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

AA

SM

AA

SM

AA

SM

PC

UPC

APC

PC

UPC

PC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

Ekleme kaybı (tipik)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Geri dönüş kaybı

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Çalışma dalgaboyu

mil

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Exchengeability

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Titreşim

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Çalışma sıcaklığı

° C

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

-40 ~ 75

Depolama sıcaklığı

° C

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

-45 ~ 85

Kablo çapı

aa

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

Sipariş Bilgisi:

  • Tipi: SX / DX opsiyonel
  • Çap: 0,9, 2,0, 3,0 mm
  • Uzunluk: 1m, 2m, 3m'den 120m'ye
  • Fiber: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  • Ceket malzemesi: PVC / LSZH / OFNP

Rekabet avantajı:

Fabrika garantisi:
1. biz fabrika olarak, biz garanti edebilir fiyat ilk elden, çok ucuz ve rekabetçi.
2. ileri teknoloji geliştirmek için, biz ev ve yurt dışında fiber optik bileşen için bilimsel araştırma merkezi ile istikrarlı bir ilişki kurduk. ayda 200.000 adet kapasitesi ile. Ürünlerimiz dünya çapında gelişmiş ve hassas kalitesi için büyük bir üne sahiptir.

Kalite avantajı:
1. Biz uluslararası yönetim standardı ISO9001: 2008 taleplerine göre sıkı bir kalite garanti sistemi kurmak.

hizmet avantajı:
1. müşterilerimizden farklı gereksinimi karşılamak için, biz çeşitli OEM hizmeti sunuyoruz.
2. Müşterilerimizin sürekli değişen teknolojilerin ve çözümlerin sürekli olarak değişmesine yardımcı olmak için sürekli olarak çaba göstermelerini istiyoruz.
çevre ve gereksinimler.

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Terrence

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)