Ana sayfa Ürünler

Fiber optik bölücü

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
Müşteri yorumları
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Fiber optik bölücü

(46)
Çin FC, SC, ST, LC optinal Yuva tipi Bölücü Modülü Fiber Optik Bölücü Ağ Kabinde veya Kapsamlı Kabinde Kullanılan Fabrika

FC, SC, ST, LC optinal Yuva tipi Bölücü Modülü Fiber Optik Bölücü Ağ Kabinde veya Kapsamlı Kabinde Kullanılan

Ağ Kabinde veya Kapsamlı Kabinde Kullanılan Yuvalı Tip Bölücü Modülü Fiber Optik Bölücü Açıklama: FTTH ağında küçük kapasiteli optik bölme için uygundur, optik bölme ve dağıtım işlevini sağlar Temelde ağ kabine ... Read More
2020-06-02 11:55:06
Çin Geri Dönüş Kaybı> 45dB 1 × 8 1310 / 1550nm FC, SC, ST, LC ve AND MU Konnektörsüz Fiber Optik Bölücü Fabrika

Geri Dönüş Kaybı> 45dB 1 × 8 1310 / 1550nm FC, SC, ST, LC ve AND MU Konnektörsüz Fiber Optik Bölücü

1 × 8 Fiber Optik Bölücü Çelik boru paketi, 1310 / 1550nm, konnektörsüz, 0.9mm kablo FBT SPLITTER: 1. FBT Fiber Optik Bölücü 2. PC, UPC, APC parlatma 3. FC, SC, ST LC VE MU adaptörü 4. Dalgaboyu: 1310/1550 Aç... Read More
2020-06-02 10:15:56
Çin Geri Dönüş Kaybı> 45dB 1310 / 1550nm 1 × 2 Çeşitli kuplaj bölme oranları Fiber Optik Bölücü Fabrika

Geri Dönüş Kaybı> 45dB 1310 / 1550nm 1 × 2 Çeşitli kuplaj bölme oranları Fiber Optik Bölücü

1 × 2 Fiber Optik Bölücü Çelik boru paketi, 1310 / 1550nm, 50:50, SC / APC konnektör, 3.0mm kablo FBT SPLITTER: 1. FBT Fiber Optik Bölücü 2. PC, UPC, APC parlatma 3. FC, SC, ST LC VE MU adaptörü 4. Dalgaboyu: ... Read More
2020-06-02 10:13:24
Çin Tek modu ve çoklu mod 1 × 8 PLC Fiber optik bölücü ağ yedek Fabrika

Tek modu ve çoklu mod 1 × 8 PLC Fiber optik bölücü ağ yedek

Ağ Yedekliliği için Tek Mod ve Çoklu Mod 1 × 8 PLC Fiber Optik Bölücü ABS paketi, 3.0mm, 1M kablo, SC / PC konektörü Optik kuplör, optik fiberlerden gelen gücü birleştiren veya ayıran optik bir cihazdır. Optik ... Read More
2020-06-01 13:43:26
Çin 1 × 8 PLC Fiber optik bölücü optik haberleşme sistemi Fabrika

1 × 8 PLC Fiber optik bölücü optik haberleşme sistemi

Optik Haberleşme Sistemi için Düşük Yerleştirme Kaybı 1 × 8 PLC Fiber Optik Bölücü ABS paketi, 3.0mm, 1.5 M kablo, SC / PC konektörü Optik kuplör, optik fiberlerden gelen gücü birleştiren veya ayıran optik bir ... Read More
2020-06-01 13:40:02
Çin PLC 1x12 SC / UPC SM Fiber Optik Bölücü FTTX / PON ağlarda uygulanan Fabrika

PLC 1x12 SC / UPC SM Fiber Optik Bölücü FTTX / PON ağlarda uygulanan

FTTX / PON şebekelerine uygulanan PLC 1x12 SC / UPC SM Fiber Optik Bölücü PLC Splitter is based on Planar Lightwave Circuit techmology and precision aligning process, can divide a single/dual optical input(s) ... Read More
2020-06-01 13:36:56
Çin 1 x 16 PLC SC/APC Fiber optik bölücü ambalaj ABS FTTX ağlarda uygulanır. Fabrika

1 x 16 PLC SC/APC Fiber optik bölücü ambalaj ABS FTTX ağlarda uygulanır.

FTTX ağlarına uygulanan 1x16 PLC SC / APC ABS ambalaj Fiber Optik Bölücü PLC Splitter is based on Planar Lightwave Circuit techmology and precision aligning process, can divide a single/dual optical input(s) ... Read More
2020-06-01 10:18:18
Çin 1 × 8 PLC Fiber optik bölücü, ABS paketi 0.9mm kablo, düşük polarizasyon bağımlı kaybı Fabrika

1 × 8 PLC Fiber optik bölücü, ABS paketi 0.9mm kablo, düşük polarizasyon bağımlı kaybı

1 × 8 PLC ayırıcı, ABS paketi, 0.9mm 1m Kablo, SC / PC Konektörü PLC Splitter is based on Planar Lightwave Circuit techmology and precision aligning process, can divide a single/dual optical input(s) into ... Read More
2020-06-01 10:16:20
Çin LAN, PON ve Optik Fiber Sensörlerde kullanılan 45dB Çok Modlu Fiber Optik Bölücü Fabrika

LAN, PON ve Optik Fiber Sensörlerde kullanılan 45dB Çok Modlu Fiber Optik Bölücü

LAN, PON ve Optik Fiber Sensörlerinde kullanılan Çok Modlu Fiber Optik Bölücü The Multimode Fused Fiber Couplers are designed by cascade basic units to eliminate the module sensitivity. Çok Modlu Sigortalı ... Read More
2020-06-01 10:14:27
Çin Optik Bağlantı Sistemi için 3 port Dönüş Kaybı> 45dB 1x2, 1x4 ve 1x n Fiber Optik Bölücü Fabrika

Optik Bağlantı Sistemi için 3 port Dönüş Kaybı> 45dB 1x2, 1x4 ve 1x n Fiber Optik Bölücü

Optik Haberleşme Sistemi için 1x2, 1x4 ve 1x n Fiber Optik Bölücü Optik Bölücü / Bağlayıcı, optik fiberlerden gelen gücü birleştiren veya ayıran optik bir aygıttır. Işığı tek bir fiberden iki veya daha fazla ... Read More
2020-06-01 09:34:43
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|