Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablo

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

ADSS tüm Dielektrik kendini destekleyen hava optik Fiber kablo için hava yöntemi, 2-144 çekirdek

Çin ADSS tüm Dielektrik kendini destekleyen hava optik Fiber kablo için hava yöntemi, 2-144 çekirdek Tedarikçi
ADSS tüm Dielektrik kendini destekleyen hava optik Fiber kablo için hava yöntemi, 2-144 çekirdek Tedarikçi ADSS tüm Dielektrik kendini destekleyen hava optik Fiber kablo için hava yöntemi, 2-144 çekirdek Tedarikçi

Büyük resim :  ADSS tüm Dielektrik kendini destekleyen hava optik Fiber kablo için hava yöntemi, 2-144 çekirdek

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong
Marka adı: CY
Sertifika: SGS,RoHS
Model numarası: ADSS hava açık kablo

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1000 metre
Fiyat: USD 0.0625-1.25/Mtr
Ambalaj bilgileri: 2000Mtrs/tahta şaft
Teslim süresi: 4-6 günde
Ödeme koşulları: L/c, t/t, Western Union
Yetenek temini: Günlük 20000M
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Lif numarası: 2-144 MOQ: 1000Mtrs
Yapısı: Sigara-metal üye En fazla span(m): 50-1000

ADSS - Tüm Dielektrik Kendinden Destekli Hava Fiber Optik Kablo, hava yöntemine uygun, 2-144 çekirdek

Açıklama:


Elyaflar, 250um, yüksek modüllü plastikten yapılmış gevşek bir tüp içinde konumlandırılmıştır.
suya dayanıklı dolgu maddesi. Fiberle güçlendirilmiş plastik (FRP), metalik olmayan bir mukavemet elemanı olarak merkezin ortasında bulunur. Tüpler (ve dolgu maddeleri), mukavemet elemanı etrafında sarılı ve dairesel bir göbeğe sarılır. Çekirdek, su girişinden korumak için dolgu maddesi ile doldurulur. Kablo, bir PE kılıfla sıkıştırılır.

Uygulama:

  • Yüksek elektromanyetik girişim yerlerinde ağ için uygundur.
  • Anten için uygun
  • Uzun mesafe ve yerel alan ağı iletişimi

Optik özellikleri:
Fiber Sıralama Çok modlu G.651 A1a: 50/125 Kademeli indeks lif
A1b: 62.5 / 125
Tek mod G.652 (A, B, C, D) B1.1: Geleneksel lif
G.653 B2: Sıfır dağılımı değişti
G.654 B1.2: Kesme dalgaboyu kaydırıldı
G.655 B4: Pozitif ana teknik veriler
dispersiyon kaymış tek modlu fiber

Sipariş Bilgisi:

  • Kablo tipi: SM veya MM (Sinlge modu: sarı; Çok modlu: turuncu; diğer renkler için kullanılabilir seçenekler)
  • Elyaf Tipi: SM (G652D, G655C, G657A1, G657A2, G657B3 ....) MM (OM1, OM2, OM3, OM4)
  • Fiber sayısı: 2-144
  • Kablo uzunluğu: 2000m / davul (özelleştirilmiş, moq = 2000m)
  • Kablo Ceketi: Dış kılıf Siyah

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Lena Liu

Tel: +8613689534519

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)