Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

CORNING Fiber SC/PC-SC/PC OM4 dupleks mor renkli fiber optik yama kablosu

Çin CORNING Fiber SC/PC-SC/PC OM4 dupleks mor renkli fiber optik yama kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  CORNING Fiber SC/PC-SC/PC OM4 dupleks mor renkli fiber optik yama kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CY COM
Sertifika: ISO9001:2015 , RoHS
Model numarası: SC OM4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20 ADET
Fiyat: USD3.1-3.5/PCS
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, çevrimdışı siparişler için Western Union ödemeleri.
Yetenek temini: 1 milyon bağlayıcı / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
bağlayıcı: SC Yapısı: Çift yönlü
Kablo Rengi: mor Uzunluğu: Özelleştirilebilir

Çin tedarikçisi Corning fiber SC / PC-SC / PC OM4 Dubleks mor renk fiber optik yama kablosu

► Teknik Parametre:

Parametre birim SC
OM4
UPC APC
Ekleme kaybı (tipik) dB ≤0.3 ≤0.3
Geri dönüş kaybı dB ≥50 ≥60
Çalışma dalgaboyu mil 1310, 1490.150
exchangeability dB ≤0.2
Titreşim dB ≤0.2
Çalışma sıcaklığı -25 ~ 75
Depolama sıcaklığı -45 ~ 85
Kablo çapı aa φ3,0, φ2,0, φ0,9

Uygulama:

--FTTX + LAN, Optik fiber CATV

- Fiber optik iletişim sistemi

- Fiber optik veri iletimi

- Fiber optik test sistemi


Sipariş Bilgisi:

- Örneğin: SC / UPC-SC / UPC-OM4-DX-2.0-5M-LSZH yama kablosu

- Tip: SX / DX isteğe bağlı

-Ferrule tipi: APC / PC

- Çap: 0.9, 2.0, 3.0mm

- Uzunluk: 1, 2, 3 ila 120 m

- Fiber: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4

- Ceket malzemesi: PVC / LSZH / OFNP



İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Terrence

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)