Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablosu

Fiber optik Patch kablosu LC-SC tek mod dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Fiber optik Patch kablosu LC-SC tek mod dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Çin Fiber optik Patch kablosu LC-SC tek mod dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm Tedarikçi
Fiber optik Patch kablosu LC-SC tek mod dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm Tedarikçi Fiber optik Patch kablosu LC-SC tek mod dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm Tedarikçi Fiber optik Patch kablosu LC-SC tek mod dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm Tedarikçi

Büyük resim :  Fiber optik Patch kablosu LC-SC tek mod dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: CY COM
Sertifika: ISO9001:2015 , RoHS
Model numarası: LC-SC tekli mod, Dubleks

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 20
Ambalaj bilgileri: Poşet
Teslim süresi: 3-15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, çevrimdışı siparişler için Western Union ödemeleri.
Yetenek temini: 1 milyon bağlayıcı / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Fiber optik Patch kablosu Fiber optik kablo çeşitleri: Tek yönlü kablo
Çift taraflı kablo: Φ2.0, Φ 3.0 mm Türü: Singlemode veya Multimode
Cilalı: PC, UPC, APC Çapı: Φ0.9, Φ2.0, Φ 3.0 mm

Fiber Optik Bağlantı Kablosu LC-SC Tek Modlu Dubleks, 0.9mm 2.0mm 3.0 mm

Hızlı Detay:

PC ve APC
Tekli ve çok modlu
Kablo uzunluğu opsiyonel


Telcordia GR-326-CORE standardına uygun olarak  
Düşük Ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı  
Yüksek güvenilirlik ve istikrar  
Optik fiber kablo çeşitleri: Simplex cableΦ0.9, Φ2.0, Φ 3.0 mm  
Dubleks kablo: Φ2,0, Φ 3,0 mm  
Bağlantı yolu: takılabilir yapısı, yoğun kurulum kolay  

Uygulama:  

  • Fiber optik iletişim sistemi  
  • Fiber optik veri iletimi  
  • LAN  
  • Fiber optik test sistemi  
  • CATV ağında kullanılan SC / APC ana

Performans göstergeleri:

tip   tek modlu (tipik durum)   Tek modlu (Min.)   Çok modlu (Maks.)  
Ekleme Kaybı   ≤ 0.15db   ≤ 0.3db   ≤ 0.3db  
Geri dönüş kaybı   D 55db   D 50db   ≥ 25db  
Çalışma sıcaklığı   -40 ºC ~ + 80 ºC -40 ºC ~ + 80 ºC

-40 ºC ~ + 80 ºC

tip   Tek modlu (Maks.)  
Ekleme kaybı   ≤ 0.3db  
Geri dönüş kaybı   ≥ 65db  
Çalışma sıcaklığı   -40ºC ~ + 80 ºC
SC / PC-ST / PC-SM-S-φ2.0 -10M  

Bağdaştırıcı 1 #  
FC / SC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / D4 / SMA  
cilalı  
PC, UPC, APC  
Adaptör 2 #  
FC / SC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / D4 / SMA  
cilalı  
PC, UPC, APC  
Fiber optik tipi  
tek modlu, Çok modlu  
optik fiber kablo çekirdeği sayısı  
Tek Taraflı Dubleks  
fiber optik kablo çapı  
.90,9, Φ2,0, Φ 3,0 mm
uzunluk  
L = 1, 2, 3, 4, 5 …… M = sayaç müşterisi kendi başına karar verir.  

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: Terrence

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)