Ana sayfa ÜrünlerMPO Ürünleri

Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite Fiber optik helezon satış için
MPO fiber optik yama kablosunun kalitesi çok iyidir. Uygun fiyat. Bir dahaki sefere burada alacağım.

—— Jose Alves

Fiber araç kutusundaki aletler araçlarla dolu. Çok beğendim

—— Armj Bardo

GNO ise, yanıt zaman.

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

MPO-LC MPO paneli OM3 0.9mm 144 port Soğuk Haddelenmiş Sac MPO Kaset

Çin MPO-LC MPO paneli OM3 0.9mm 144 port Soğuk Haddelenmiş Sac MPO Kaset Tedarikçi
MPO-LC MPO paneli OM3 0.9mm 144 port Soğuk Haddelenmiş Sac MPO Kaset Tedarikçi MPO-LC MPO paneli OM3 0.9mm 144 port Soğuk Haddelenmiş Sac MPO Kaset Tedarikçi

Büyük resim :  MPO-LC MPO paneli OM3 0.9mm 144 port Soğuk Haddelenmiş Sac MPO Kaset

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: MPO-LC MPO paneli

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: US $30 / Set
Ambalaj bilgileri: 1 Adet / Kutu
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T ,, Western Union
Yetenek temini: 50K
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlantı noktası: 144 bağlantı noktası Malzeme: Çelik-soğuk haddelenmiş
bağlayıcı: MPO-LC Renk: siyah

MPO-LC MPO paneli OM3 0.9mm 144 port Soğuk Haddelenmiş Sac MPO Kaset

Ürün Açıklaması

MPO / MTP KASETLER, soğuk haddelenmiş çelik sacdan veya Alüminyumdan yapılmıştır, MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MPO omurgalarını LC ve SC yamalarıyla birbirine bağlamak için kullanılırlar.

Özellikler

  • Hızlı ağ dağıtımı ve hızlı çözüm için MPO / MTP SİSTEMİ için tasarım

  • Yüksek yoğunluklu ve küçük tasarım

  • 12 ve 24 fiber versiyonları - 144 LC (Dubleks) / SC (Simplex) optik parçalar

  • Mevcut Multimode (62.5 / 125, Standart 50/125 ve OM3, OM4) ve Tek modlu (OS1 / 2) fiber.

  • Garantili kalite ve performansla anında saha bağlantıları için fabrikada sonlandırılmış ve test edilmiş kablo ve aparat

  • Yüksek mukavemete sahip metalik kabuk, iç lifleri etkin bir şekilde korur

  • Hareketler, ekler ve değişiklikler için kolay yeniden yapılandırmayı destekler

  • LC / SC adaptörünün kurulumu için mevcut

Avantajları
  • İthal üretim ve test ekipmanları: EXFO IL & RL Test Cihazı / Domaille Taşlama Makinesi / SENKO 3D Interferometre
  • Oldukça yüksek geri dönüş kaybı: d45dB
  • 5 Yıllık Tecrübe Ar-Ge Ekibi
  • Özelleştirilmiş üretim ve hizmet
  • 40G / 100G Veri Merkezi Çözümü
Uygulama
  • Veri merkezi altyapısı
  • Depolama alanı ağı
  • Gelişmekte olan 40 & 100Gps Protokolleri
  • Paralel optikler
  • Kurumsal ağ kablolama systerm
Teknik parametre
madde Teknik parametre
Bağlayıcı MPO (Kadın) LC
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 80 ° C
Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
Ekleme Kaybı

SM: ≤ 0.75dB (standart değer),

≤0.35dB (tipik değer);

MM: ≤ 0.50dB (standart değer),

≤0.35dB (tipik değer);

SM: ≤ 0.2dB;

MM: ≤ 0.2dB;

Geri dönüş kaybı

SM: 60dB;

MM: ≥35dB;

SM: 60dB;

MM: ≥35dB;

MPO son tipi Erkek: kılavuz pim ile; Bayan: kılavuz pim olmadan
Fiber sayısı 8,12 ve 24 MT fiber
Konektör tipinin diğer ucu MPO-kadın, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
Fiber modu Tek modlu (G652, G655, G657), çok modlu (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
Fiber kablo tipi 250um şerit fiber, şerit kablo, Paket fiber optik kablo

ürün gösterimi

    İletişim bilgileri
    Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

    İlgili kişi: Lena Liu

    Tel: +8613689534519

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)