Ana sayfa ÜrünlerMPO Ürünleri

Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdek OM3 Fiber Yama Kablosu Düşük Kayıplı Fiber Optik

Sertifika
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
Çin Shenzhen CY COM Product Co., Ltd Sertifikalar
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— Jose Alves

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— Andrei youn

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— Armj Bardo

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— lury yeşil

Kaliteli ve iyi bir servis. Eğer güvenilir bir ortak vardır.

—— Dan Huckans

Aynı fiyata gelince, onların fiber patch kablosu diğerlerinden daha iyidir.

—— Danie Steven

Gemi zamanında, yakın işbirliği için dört gözle.

—— Joe Bena

Ürün iyi bir kaliteye sahip, sizinle yakın zaman işbirliği istiyoruz.

—— Zahid Wasim

Ben sohbet şimdi

Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdek OM3 Fiber Yama Kablosu Düşük Kayıplı Fiber Optik

Data Center MPO To MPO 12 Core OM3 Fiber Patch Cord Low Loss Fiber Optic
Data Center MPO To MPO 12 Core OM3 Fiber Patch Cord Low Loss Fiber Optic
video play

Büyük resim :  Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdek OM3 Fiber Yama Kablosu Düşük Kayıplı Fiber Optik

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
Sertifika: ISO9001:2015
Model numarası: MPO MTP UPC OM3 OM4 8F 12F 24F
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: US $10 - 20/ Piece
Ambalaj bilgileri: 1 ADET / PE torba
Teslim süresi: 7-8 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T, Western Union
Yetenek temini: 50K
Detaylı ürün tanımı
Model numarası.:: 12 fiber MPO-MPO Bağlayıcı Tipi:: MPO-MPO
Kaybı Ekle:: Standard ≤ 0.7db | Standart ≤ 0.7db | Low ≤ 0.35db Düşük ≤ 0.35db Polarite:: B Tipi (Anahtar yukarı - Anahtar yukarı)
Dış ceket malzemesi:: LSZH OFNR OFNP Kullanmak:: Veri merkezi
Vurgulamak:

Veri Merkezi OM3 Fiber Patch Cord

,

MPO Trunk Patch Cord

,

12 Core OM3 Fiber Patch Cord

Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdekli OM3 MM Düşük Kayıplı Fiber Optik MPO Trunk Yama Kablosu
 
Düşük Kayıp 8/12/24 telli MTP/MPO OM3/OM4/OM5 50/125 Yüksek yoğunluklu kablolama için Çok modlu ana kablo bağlantı kablosu polaritesi B
MPO/MTP ana hat kabloları, kasetleri, panelleri veya sağlamlaştırılmış MPO çıkışlarını birbirine bağlamak için kullanılır, MDA, HAD ve EDA bölgelerini kapsar ve ağ kurulumunu veya yeniden yapılandırmayı azaltan veri merkezlerinde ve diğer yüksek fiber ortamlarında yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı ve kolay dağıtımı .Her kablonun her iki ucunda bir Erkek veya Dişi MTP/MPO konektörü vardır.Yüksek düzeyde entegre tasarım ve üretim kapasitesi ile Shenzhen IH Fiber Kablo, MPO/MTP Ana Kablo, MPO/MTP Demeti Kabloları, MPO/MTP Fan çıkışı 0.9mm Yama Kabloları, IP-Serisi MPO dahil olmak üzere veri merkezi ara bağlantı çözümünüz için eksiksiz bir çözüm sağlayabilir. /MTP Montajı ,Yüksek Yoğunluklu Patch Kabloları ,MPO/MTP Loopback ,MTP Patch Cord'ları ,MPO/MTP Kasetleri ,MPO/MTP Fiber Optik Patch Panel

Uygulamalar

1. Yüksek yoğunluklu mimariler
2. Veri iletişim ağı
3. Optik Sistem Erişim ağı
4. Depolama alanı ağı fiber kanalı
5. LANS / WANS / FTTX

Özellikler

1.Transfer performansını sağlamak için %100 önceden sonlandırılmış ve fabrikada test edilmiştir
2. Hızlı yapılandırma ve ağ oluşturma, zaman-tasarruf
3. 40G ve 100G ağ uygulamalarını destekler
4. Ceket malzemesi: LSZH, OFNR, OFNPmevcut
5. 12C, 24C, 48C, 72C,96C, 144C'ye kadar destekler
Şartname
Şartname
Tek mod
Çoklu Mod
Parametre
bilgisayar
UPC
APC
UPC
Çalışma Dalga Boyu
1310nm, 1550nm
850nm, 1300nm
Ekleme Kaybı
≤0.3dB
≤0.2dB
≤0.3dB
≤0.2dB
Geri dönüş kaybı
≥40dB
≥50dB
≥60dB
≥30dB
Elyaf Türü
G652D,G655, G657A1, G657A2, G657B3
OM1/OM2/OM3/OM4/OM5
Elyaf Markası
YOFC, Corning
Değiş tokuş
≤0.2dB
tekrarlanabilirlik
≤0.2dB
dayanıklılık
> 1000 kez
Konnektör Tipi
SC, LC, FC, ST, E2000, MU, MTRJ, MPO, DIN, SMA, VF-45, LX.5
Kablo tipi
Simplex, Duplex(şekil 8)
Kılıf Malzemesi
PVC, LSZH, OFNR, OFNP
Kablo Çapı
φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm veya Belirtin
uzunluk (M)
özelleştirilmiş
Çalışma sıcaklığı
-40℃~+60℃
Depolama sıcaklığı
-45℃~+85℃
Uyumlu Standartlar
CE,RoHS, REACH ve IEC

 

Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdek OM3 Fiber Yama Kablosu Düşük Kayıplı Fiber Optik 0

 

Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdek OM3 Fiber Yama Kablosu Düşük Kayıplı Fiber Optik 1

 

Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdek OM3 Fiber Yama Kablosu Düşük Kayıplı Fiber Optik 2

 

Veri Merkezi MPO'dan MPO'ya 12 Çekirdek OM3 Fiber Yama Kablosu Düşük Kayıplı Fiber Optik 3

 

İletişim bilgileri
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

İlgili kişi: cy

Tel: +8613689534519

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)